Innovatsioon

Üheks meie firma tegevussuunaks on nõustamine ning keerukate projektide toetamine isikutunnistuste ja muude riigidokumentide turvatrüki loomise valdkonnas. Meie meeskond on valmis pakkuma kompleksteenust ja tagab õige materjalide valiku eriomadustega plastikdokumentide tootmiseks.

OÜ Feature osales Ukraina passi hologrammide disaini väljatöötamises. Hologrammi pilt omab reflektiivset efekti. Firma autoriõigust kinnitab registreerimistunnistus №002541599-0001 -  Euroopa Liidu (RCD) klass 32 "graafilised sümbolid".

Ukraina pass koos meie poolt väljatöötatud hologrammiga on nomineeritud auhinnale kategoorias "Regionaalne aasta ID dokument" Euroopa  kohtumisel High Security Printing™, mis toimus 23-25 märts a. 2015 Budapestis.

Teeme ka keerulist tüüpi hologrammi disaine erinevate turvaastmetega ja värvide kombinatsioonidega ja erinevatel kandjatel, sealhulgas paberil ja polükrabonaatkiledel. Hologfraafilised elemendid on eriti olulised aktsiisimarkide ja dokumentide valmistamisel.

Meie töö unikaalsus seisneb selles, et me suudame välja töötada kompleksed lahendused disainist kuni tooriku valikuni koos turvaelementide pakkumisega (sisseehitadud mikrokiibid, magnetribad, värvilised fotod jne.).

Vastaval tellija vajadustele ja nõudmistele määrame trükise teostuse ja turvaelementide valik.

Plastikdokumentide loomisel võib kasutada kõiki võltsimisvastaseid elemente. Meie kogemused ja kompetents võimaldavad pakkuda tellijatele optimaalset toote funktsionaalsuse ja hinna suhet.