Tooted

OÜ Feature tegutseb mitmel põhisuunal:

Ennekõike müüme ja vahendame juhtivate tootjate trükimaterjale.

Meil on suur valik erinevaid tooteid, seal hulgas erinevat tüüpi paberid, trükilakid ja –värvid, samuti erimaterjalid plastikkaartide tootmiseks, aluskiled ning lamineerimiskiled. Lisaks võime pakkuda erimaterjale isikutunnistuste ja turvadokumentide valmistamiseks, nagu hologrammid, mikrokiibid jne.

Eraldiseisvaks tegevussuunaks on nõustamine ning keerukate projektide toitmine isikutunnistuste ja muude riigidokumentide turvatrüki arendamise valdkonnas.

Kaasaegsed ID-dokumendid kujutavad endast keerukat kompleksset toodet, mis sisaldavad tervet rida erinevaid turvaelemente: turvaelemenditega toorik (paber, polüeteen, polükrabonaat) ja spetsiaalne turvatrükk sealhulgas  erinevad  trükiviisid ning füüsilised kaitseelemendid – erivärvid, niidid, hologrammid, erinummerdus.

Tarkvaratoodete loomise ja IT-teenuste osutamisega seotud tegevus IT-valdkonnas.

Uue ajastu, mida iseloomustab laialdane loogiliste turvaelementide juurutamine, tõi OÜ Feature infotehnoloogiate maailma.

Meie tarkvaratoodete ostmisel saate:

  • Mugava ja kasutajasõbraliku liidese;
  • Võimaluse töödelda infot Teie poolt tellitud algoritmide järgi;
  • Võimaluse kasutada info säilitamiseks Teie poolt valitud andmebaasi ning usaldusväärseid  servereid, mis välistavad igasugused infovarguse katsed või info kadumist;
  • Juurdepääsu Teie andmetele igast maailmanurgast. Vaja läheb ainult internetiga ühendatud arvutit või mobiiltelefoni. Andmetele juurdepääsu piiratakse kasutaja juurepääsuõigustega.